„Dzień bez plecaka w ZSzZ w Dynowie”

Finał szkolnego konkursu na najciekawszy zamiennik plecaka

We wtorek 21 marca 2023 r. wraz z nadejściem kalendarzowej wiosny Samorząd Uczniowski zorganizował szkolny konkurs na najciekawszy zamiennik szkolnego plecaka. Konkurs związany był z obchodzonym już po raz drugi w naszej szkole „Dniem bez plecaka”.    Zabawa polegała na tym, by przynieść do szkoły wszystkie potrzebne uczniom przybory w dowolny, zabawny sposób. Jak zwykle pomysłowości naszym uczniom nie zabrakło, czego dowodem są zdjęcia uczestników konkursu umieszczone na szkolnym Facebooku.  Rozstrzygnięcie zabawy miało miejsce wczesnym popołudniem we środę 22 marca 2023 r. O zwycięstwie decydowały wszystkie aktywności przy zdjęciu “zmiennika”.

W wyniku zliczenia głosów oddanych na poszczególnych uczestników biorących udział w zabawie I miejsce uzyskał Kamil Pyrcz z klasy 4TPSa,  II miejsce przypadło w udziale Pawłowi Dudyczowi z klasy 4TIb, a miejsce III zdobył Łukasz Jasiński także z klasy 4TIb.

Nagrodę specjalną Samorząd Uczniowski przyznał chłopcom z klasy 4TPSa, którzy wykazali się niezwykłą kreatywnością i dużym poczuciem humoru – swoje zeszyty i książki schowali w bagażniku samochodowym. Oni otrzymali 266 głosów.Laureaci konkursu otrzymają nagrody ufundowane przez Samorząd Uczniowski – bony do sklepiku szkolnego. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.Opiekunowie SU