I i III miejsce uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie w Ogólnopolskim Konkursie Motoryzacyjnym „TECHNIKA I MOTORYZACJA TO MOJA PASJA”.

I i III miejsce uczniów  Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie  w Ogólnopolskim Konkursie Motoryzacyjnym „TECHNIKA I MOTORYZACJA TO MOJA PASJA”.

W dniu 24 marca 2023 roku uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego  w Dynowie w składzie: Klaudiusz Kolano (kl. 3TPS), Krzysztof Krzywiński (kl. 4TPSa) i Łukasz Tymowicz (kl. 4TPSa) uczestniczyli w kolejnej już edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MOTORYZACYJNEGO „TECHNIKA I MOTORYZACJA TO MOJA PASJA”. Konkurs organizowany był przez Państwową Akademię Nauk Stosowanych w Przemyślu oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Przemyślu. Formuła rywalizacji składała się z dwóch etapów:

– Etapu I –  polegającego na rozwiązaniu testu wiedzy technicznej,

– Etapu II – polegającego na wykonaniu zadania

praktycznego (zadanie to wykonywało 5 osób z najlepszym wynikiem z etapu I).

Do etapu II awansowali dwaj uczniowie naszej szkoły: Krzysztof Krzywiński i Łukasz Tymowicz. Po podsumowaniu wyników uzyskanych w obu etapach konkursu: I miejsce zdobył Krzysztof Krzywiński z kl. 4TPSa, natomiast na trzecim stopniu podium znalazł się Łukasz Tymowicz z kl.4TPSa Opiekunem uczniów był Pan Paweł Łukasiewicz. Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za pracę włożoną w przygotowanie się oraz godne reprezentowanie szkoły.