Gala konkursowa Wojewódzkiego Konkursu „Patent na dobra formę”  w   Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie

W dniu 11.06.2024r. w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej  w Rzeszowie, odbyła się gala wręczenia dyplomów i nagród  laureatom konkursu na spot edukacyjny „Patent na dobrą formę” skierowanego do młodzieży szkolnej. W konkursie wzięli udział uczniowie z 30 szkół z Podkarpacia. Wśród, nich których znaleźli się także uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie: Sylwia Dudek z kl. 2TH (5 – letnie technikum w zawodzie handlowiec) i Kamil Mioduchowski z kl. 2TI (5 – letnie technikum w zawodzie informatyk), którzy zajęli  zaszczytne III miejsce. Jest to kolejny sukces związany z umiejętnościami graficznymi naszych uczniów, świadczący o dużych umiejętnościach, bogatej wyobraźni i bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym ze szkoły.

Celem konkursu było poszerzenie wiedzy uczniów w zakresie aktywności fizycznej i  zbilansowanej diety, motywowanie młodzieży do regularnej aktywności i prawidłowego zdrowego odżywiania się. Szerzenie hasła „Każda aktywność jest lepsza niż żadna”.

Składamy serdeczne gratulacje laureatom i życzymy dalszych sukcesów. Opiekę nad uczniami pełnił Pan Paweł Siwulec.