I miejsce drużyny chłopców w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców

Dnia 27.05.2024r. na Orliku Miejskim w Dynowie odbyła się  Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców. Udział w tych zawodach wzięła  drużyna naszej szkoły, która była gospodarzem całego turnieju. Rozgrywki toczone w duchu FAIR – PLAY cieszyły się sporym zainteresowaniem, a udział w nich wzięło, 5 zespołów z Powiatu Rzeszowskiego. Oprócz naszej drużyny rywalizowały drużyny z następujących szkół: LO DYNÓW, ZSTiW TRZCIANA, LO BOGUCHWAŁA oraz ZS KAMIEŃ. Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce. Gospodarze turnieju wystąpili w następującym składzie: Norbert Kiełbasa  – kl. 4TI, Dawid Bujdasz – kl.4THL, Seweryn Ostafiński – kl. 5TPSa, Kacper Chrapek – kl. 3TI,  Wiktor Paździorny – kl.3TI, Maciek Warchoł – kl.3TI, Filip Goleś – kl. 2TL, Bartłomiej Duda – kl. 2TL, Filip Bielec – kl. 2a, Krystian Skubisz – kl.2TPS. Opiekunem zespołu był Pan Tomasz Chrapek.  Drużynie i opiekunowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.