OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z HISTORII

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z HISTORII ,,Zakon Krzyżacki i jego stosunki z Królestwem Polskim w XIII – XVI wieku’’

Dnia 15 listopada 2023 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie odbyła się XII edycja Ogólnopolskiej olimpiady z historii, pt.  ,,Zakon Krzyżacki i jego stosunki z Królestwem Polskim w XIII – XVI wieku’’, mająca na celu pobudzenie zainteresowania uczniów historią Polski i państw ościennych, rozwijanie oraz sprawdzenie wiedzy uczniów oraz wprowadzenie do nauczania elementu rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Naszą szkołę podczas konkursu reprezentowali: Roksana Skrabut (klasa 3THL), Karol Kufel (klasa 3THL), Piotr Nowak (klasa 2TI) oraz Karol Potoczny (klasa 2TI). Uczestnicy muszą uzbroić się w cierpliwość, gdyż wyniki olimpiady poznamy w lutym 2024 r.

Szkolnym organizatorem konkursu była Pani Izabela Jach