Udział uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie w „Dniach Otwartych” Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu.

W dniu 28 marca 2023r., młodzież Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie uczestniczyła w „Dniach Otwartych” Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu.

Uczniowie mieli możliwość udziału w krótkich zajęciach:

–  Wykład – „Co wiemy o najdawniejszych dziejach Przemyśla i jego mieszkańcach?”.

–  Warsztaty – „Samoobrona i techniki interwencji oraz środki przymusu bezpośredniego”.

–  Quiz o funduszach europejskich,  gdzie można było wygrać ciekawe nagrody

– Zawody strzeleckie o puchar Dziekana Wydziału. Zajęcia prowadzili wykładowcy Wydziału Nauk Społecznych, Humanistycznych i Ochrony Zdrowia.

W wyjeździe wzięli udział  uczniowie klas: 3TI (technikum w zawodzie technik informatyk), 2THL i 3THL (technikum w zawodzie: technik handlowiec/technik logistyk
(48 uczniów).  Wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci wróciliśmy do szkoły, a zadowolenie z odbytych zajęć widać na załączonych zdjęciach.

Opiekunami grup były: Pani Anna Fara i Pani Karolina Bal.