I miejsce Williama van der Hilsta w XVIII Powiatowym Konkursie Języków Obcych – język niemiecki pod patronatem Starosty Rzeszowskiego – Pana Józefa Jodłowskiego.

I miejsce Williama van der Hilsta w XVIII Powiatowym Konkursie Języków Obcych – język niemiecki  pod patronatem Starosty Rzeszowskiego – Pana Józefa Jodłowskiego.

W dniu 28.03.2023r. w Liceum Ogólnokształcącym im. KEN w Dynowie odbył się etap powiatowy XVIII Powiatowego Konkursu Języków Obcych. Zmagania konkursowe rozpoczęli uczniowie Powiatu Rzeszowskiego chcący wykazać się swoimi umiejętnościami z języka niemieckiego. Zadania konkursowe miały spory stopień trudności, tym bardziej miło poinformować nam, że I miejsce w konkursie zdobył uczeń Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie William van der Hilst z kl. 1TI (5 – letnie technikum w zawodzie technik informatyk).

Nasi pozostali uczniowie – Eliza Tyka, Mateusz Hadam, Aleksandra Gierula oraz Weronika Zielińska, również wykazali się sporą wiedzą w konkursie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy oraz uczestnikom konkursu oraz życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu i przyswajaniu umiejętności z języka Goethego. Opiekunkami uczniów są Pani Agata Krupa i Pani Jolanta Jucha