Udział uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie w Dniach Otwartych w Wyższej Szkole Techniczno Ekonomicznej w Jarosławiu

W dniu 29 marca 2023r., młodzież Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie uczestniczyła w Dniach Otwartych Wyższej Szkoły Techniczno Ekonomicznej w Jarosławiu, a byli to uczniowie klasy 4TIb – w zawodzie – Technik informatyk, 4THLb – w zawodzie – Technik handlowiec/Technik logistyk i klasy 4TPSb – w zawodzie – Technik pojazdów samochodowych (razem 21 uczniów).

Młodzież miała możliwość zwiedzania Instytutu Humanistycznego, Instytutu Stosunków Międzynarodowych, Instytutu Ochrony Zdrowia, Instytutu Ekonomii i Zarządzania oraz Instytutu Inżynierii Technicznej.

Na terenie kampusu zorganizowany był pokaz sprzętu wojskowego, policyjnego i medycznego. Uczniowie zwiedzili: bibliotekę, pokój przesłuchań, obejrzeli stół do badań kryminalistycznych, wzięli udział w mini konkursie wiedzy logistycznej gdzie można było wygrać ciekawe nagrody oraz sprawdzili działanie symulatora tachografu.   Można było postrzelać na interaktywnej strzelnicy czy zobaczyć jak działa sprzęt geodezyjny (m.in. drony). Organizatorzy zadbali również o smaczny poczęstunek – bigos i grochówkę. Ciekawa szkoła, ciekawi ludzie ciekawe nowe doświadczenie.Wszyscy zadowoleni wrócili do szkoły.   Opiekunem grup była:  Anna Fara.