XVIII Powiatowy Konkurs Języków Obcych dla uczniów szkół ponadpodstawowych Powiatu Rzeszowskiego - język angielski.

XVIII Powiatowy Konkurs Języków Obcych dla uczniów szkół ponadpodstawowych  Powiatu Rzeszowskiego - język angielski.

W dniu 28.03.2023r. w Liceum Ogólnokształcącym im. KEN w Dynowie odbył się XVIII Powiatowy Konkurs Języków Obcych dla uczniów szkół ponadpodstawowych Powiatu Rzeszowskiego z języka angielskiego pod honorowym patronatem Starosty Rzeszowskiego Pana Józefa Jodłowskiego. W konkursie wzięli udział także uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie, którzy zakwalifikowali się do etapu powiatowego podczas szkolnych eliminacji. Byli to Paweł Bielec – kl. 4TIb, Alan Kwiatkowski– kl. 4TIa, Mateusz Hadam kl. 4TIa, Eliza Tyka – klasa 1TL oraz Maciej Motowidło – klasa 1TL.

Miło nam poinformować, że Eliza Tyka, która jest uczennicą dopiero pierwszej klasy zajęła jedno z czołowych miejsc w kategorii język angielski, a pozostali reprezentanci również wykazali się wysokim poziomem wiedzy językowej. Elizie i wszystkim naszym reprezentantom dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów w przyszłorocznych konkursach.

Wysokie wyniki naszych uczniów są godne uwagi, bowiem język obcy w naszej szkole nie jest realizowany w formie rozszerzenia przedmiotu, a z zadań na tym właśnie poziomie składa się cały test konkursowy. Opiekunami uczniów były: Pani Kinga Oleksa – Skubisz, Pani Karolina Prokop, Pani Magdalena Wolańska i Pani Kinga Ziaja.