Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Porozmawiajmy o uzależnieniach  i AIDS”

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Porozmawiajmy o uzależnieniach  i AIDS”

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Porozmawiajmy o uzależnieniach  i AIDS”  – kolejny sukces naszych uczennic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Rzeszowie był organizatorem Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Porozmawiajmy o uzależnieniach i AIDS”. Na konkurs wpłynęły 244 prace z całego województwa z 67 szkół. Komisja konkursowa w dniu 24 listopada 2023r. wyłoniła laureatów i przyznała 10 nagród oraz 10 wyróżnień (równorzędnych), wśród nagrodzonych znalazła się Alicja Kowal z kl.  3THL (5 – letnie Technikum w zawodzie technik logistyk z innowacją pedagogiczną obsługa ruchu turystycznego) – opiekun Pani Anna Duda, a wśród wyróżnionych Aleksandra Gierula z kl.  4THL (5 – letnie Technikum w zawodzie technik logistyk z innowacją pedagogiczną obsługa ruchu turystycznego) – opiekun Pan Paweł Siwulec.

 

     Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu 5 grudnia 2023r. w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Rzeszowie.Uczennicom podczas uroczystości towarzyszyła Pani Karolina Bal.   

      Uczennicom i opiekunom gratulujemy !!!!!