Podsumowanie roku sportowego 2022/2023

I miejsce Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie w rywalizacji sportowej w Powiecie Rzeszowskim za rok szkolny 2022/2023.

W dniu 6 grudnia 2023r. w Rzeszowie odbyło się uroczyste podsumowanie roku sportowego 2022/2023. Po podliczeniu punktów ze wszystkich rywalizacji w których brała udział młodzież  Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie okazało się, że zdobyliśmy I miejsce w Powiecie Rzeszowskim wśród szkół ponadpodstawowych.  Pamiątkowy puchar i dyplom z rąk Pana Jacka BigusaWiceprezesa Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego i Pana Jacka Piekiełka Wiceprezesa Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie, odebrała Dyrektor szkoły Pani Halina Cygan,  a nauczyciele wychowania fizycznego Pan Paweł Gierula i Pan Marek Paściak otrzymali specjalne podziękowania i nagrody rzeczowe za wkład w rozwój życia sportowego w Powiecie Rzeszowskim.

Dyplomy i nagrody rzeczowe otrzymali także przedstawiciele drużyn z podium na zawodach wojewódzkich: Kamil Pyrcz z kl. 5TPSa z sztafety chłopców w drużynowych biegach przełajowych  (I miejsce w województwie), Gabriel Paściak z kl. 2TL z sztafety chłopców w sztafetowych biegach przełajowych  (I miejsce w województwie), Dawid Piela z kl. 5TIa z drużyny chłopców w Lidze Lekkoatletycznej (III miejsce w województwie), Mariola Tłuścik z kl. 5THLa z drużyny dziewcząt w unihokeju (III miejsce w województwie). Nauczyciele wychowania fizycznego –  Pan Paweł Gierula i Pan Marek Paściak docenili także wkład sportowy Michała Kaszyckiego z kl. 2TL, (jest w trakcie rehabilitacji po kontuzji) i przekazali mu swoją nagrodę rzeczową.

Szkoła za zdobycie I miejsca otrzymała również cenne nagrody rzeczowe – sprzęt sportowy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Rzeszowie.     Uczniom, opiekunom – nauczycielom wychowania fizycznego gratulujemy!!!