XI edycja Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego pod hasłem "Leśne Dyktando”

       Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie uprzejmie informuje, że w dniu 19 października 2023r. (czwartek) wspólnie z Nadleśnictwem Dynów, Stowarzyszeniem Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie oraz Miejską Biblioteką Publiczną w Dynowie, organizuje XI edycję Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego pod hasłem „Leśne dyktando”. Konkurs zgodnie z regulaminem rozpocznie się o godz. 9.00 w auli szkolnej.

 Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.                                                                                    Organizatorzy       

       

Oswiadczenie rodzicow – Lesne Dyktando – 2023 – zal. nr 2

Oswiadczenie nauczyciela – Lesne Dyktando – 2023 – zal. nr 3

Karta zgłoszenia 2023  – zał. nr 1 szkoła ponadpodstawowa

Karta zgłoszenia 2023 – zał. nr 1 szkoła podstawowa