XXVII Dynowski Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

XXVII Dynowski Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

Brązowe Bombki  dla Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie w XXVII Dynowskim Młodzieżowym Konkursie Kolęd i Pastorałek.

27 stycznia 2024 roku przeszła do historii kolejna, XXVII edycja Dynowskiego Młodzieżowego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Konkurs został zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Dynowie i odbył się w auli Liceum Ogólnokształcącego w Dynowie. Na scenie pojawiło się wielu utalentowanych solistów i zespołów, a wśród nich uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie, którzy pod opieką nauczycieli przygotowali występy w dwóch kategoriach przeznaczonych dla szkół średnich. W kategorii Zespoły, Grupa kolędnicza w składzie Anna Mikoś, Oliwia Tworzydło i Franciszek Chruszcz zajęła III miejsce i tym samym zdobyła Brązową Bombkę. Uczniowie pod opieką pani Karoliny Prokop przygotowali pastorałkę „Dnia jednego o północy”, którą wykonali z góralskim akcentem przy akompaniamencie akordeonu. Z kolei Wiktoria Bujdasz, której opiekunem był pan Jakub Trybalski wykonała pastorałkę „Cicho, cicho pastuszkowie” i w swojej kategorii również zdobyła Brązową Bombkę.

Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów!