Certfikat  Szkoły z Życiem i Dyplom dla Pedagoga z Życiem

Certfikat  Szkoły z Życiem i Dyplom dla Pedagoga z Życiem

Certfikat  Szkoły z Życiem dla Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie za zoorganizowanie społeczności szkolnej w projekt  #KOMÓRKOMANIA szerzący wiedzę w zakresie walki z nowotworami krwi oraz dający nadzieję na zdrowie i życie Pacjentom poprzez zwiększanie bazy potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych.

i Dyplom dla Pedagoga z Życiem Karoliny Bal za zorganizowanie akcji   #KOMÓRKOMANIA i zainspirowanie młodzieży do realizacji projektu, którego efekty stanowią realną pomoc w walce z nowotworami krwi i dają szansę na zdrowie zdrowie i życie Pacjentom poszukującym niespokrewnionego Dawcy krwiotwórczych komórek macierzystych lub szpiku.