Dyplomy uznania dla uczniów ZSzZ w Dynowie za udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego ‘FORGET-ME-NOT’.

Dyplomy uznania dla uczniów ZSzZ w Dynowie za udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego ‘FORGET-ME-NOT’.

Po niemalże dwóch miesiącach od napisania testu dotarły do uczniów dyplomy za udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego organizowanego przez Centrum Edukacji FILOTIMO. Konkurs ten wymagał od uczniów szczególnego przygotowania, gdyż nie był to test sprawdzający znajomość gramatyki i słownictwa. Test składający się głównie z zadań otwartych wymagał udzielenia odpowiedzi na pytania dotyczące angielskich i amerykańskich opowiadań, sentencji i tekstów współczesnych piosenek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piękną ideą konkursu jest mierzenie umiejętności uczniów w odniesieniu do ich własnych umiejętności, a nie w porównaniu do innych, więc wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału w konkursie, a 9 osobom gratulujemy uzyskania dyplomu uznania.

 

 

We współpracy z Centrum Edukacji FILOTIMO konkurs przeprowadziły nauczycielki języka angielskiego p. Karolina Prokop i p. Kinga Ziaja.