„MIĘDZYKLASOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW”

W dniu 31.05.2023 r. na obiektach sportowych Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie odbył się Turniej w piłce nożnej chłopców w ramach obchodów Dnia Dziecka zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i nauczycieli wychowania fizycznego.Do rywalizacji zgłosiło się 10 drużyn. Zespoły zostały podzielone na trzy grupy: dwie grupy trzyzespołowe (A, B) i jedna grupa czterozespołowa (C).

Grupa A – klasy 4TPSa, 1TI, 3a

Grupa B – klasy 1TL, 1TPS, 3TI

Grupa C – klasy 2TI, 1a, 2TPS, 4TIa

Mecze grupowe odbywały się według systemu „każdy z każdym”. Po emocjonujących rozgrywkach grupowych do fazy finałowej awans uzyskali zwycięzcy poszczególnych grup i drużyna, która zajęła drugie miejsce w  grupie czterozespołowej. Były to klasy: 4TPSa, 1TL, 2TI, 4TIa. W tej fazie rozgrywki również były prowadzone systemem „każdy z każdym”.Po zażartej sportowej rywalizacji „Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców” wygrali uczniowie z klasy 4TPSa. Zwycięska drużyna otrzymała okazały Puchar Dyrektora Szkoły i złote medale, dla każdego zawodnika.Drugie miejsce i srebrne medale zdobyli chłopcy z klasy 2TI, a miejsce trzecie – brązowe medale przypadły w udziale klasie 4TIa.Nagrodzone drużyny otrzymały także pamiątkowe dyplomy przygotowane przez Samorządu Uczniowski.

Natomiast indywidualne wyróżnienia – statuetki otrzymali:

Hubert Cichocki z klasy 2TI – Najlepszy Zawodnik Turnieju

Damian Mazur z klasy 4TPSa – Król Strzelców

Krystian Skarbiński z klasy 2TI – Najlepszy Bramkarz

Dziękujemy Pani Dyrektor Halinie Cygan za patronat nad Turniejem, Radzie Rodziców i Stowarzyszeniu Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie za ufundowanie nagród, a wszystkim drużynom za sportową postawę.Dziękujemy także Nauczycielom wychowania fizycznego za przeprowadzenie zawodów, a młodzieży zaangażowanej w pracę Samorządu Uczniowskiego za inicjatywę oraz zorganizowanie dzisiejszej imprezy.Już dziś zapraszamy całą społeczność uczniowską do wspólnej zabawy w nowym roku szkolnym.

Opiekunowie SU: Katarzyna Marcinek, Piotr Marcinek