Wręczenie nagród dla  zwycięzców biorących udział w  organizowanym konkursie na najciekawszy zamiennik plecaka

Dnia 27 marca 2023 r. nastąpiło wręczenie nagród dla  zwycięzców biorących udział w  organizowanym konkursie na najciekawszy zamiennik plecaka, w pierwszym Dniu Wiosny. W szkolnej auli Pani Dyrektor Halina Cygan i opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Katarzyna Marcinek wręczyły nagrody w postaci talonów ufundowanych przez SU oraz  pamiątkowe dyplomy.

I miejsce uzyskał Kamil Pyrcz z klasy 4TPSa,

II miejsce przypadło w udziale Pawłowi Dudyczowi z klasy 4TIb, a miejsce

III zdobył Łukasz Jasiński także z klasy 4TIb.

Nagrodę specjalną Samorząd Uczniowski przyznał chłopcom z klasy 4TPSa

Gratulujemy pomysłów, także tym którzy nie zostali nagrodzeni i pozostałym uczniom, a za rok czekamy na kolejne pomysły na

“Pierwszy dzień wiosny”.